Veckans schema - Jag åker till.....






MY weekly schedule - I'm going to......

Hur snyggt att matcha helvitt? Jeans och kappa är ifrån Bikbok, Skor Nelly, Mössa - 2lonleyuf , solisar vet jag inte, väska pellobelloshop.
God morning babes, håller på pilla på ett super najs "min helg i bilder" inlägg till er. Har verkligen haft en 10 poängs helg. Men innan det får ni veckans schema.
Måndag: Jobb följt av ett träningspass på lunchen och ett på kvällen med B. Jag stukade foten i fredags (ramlade ner för en hel trappa påväg till en lunch) så kan inte ta ut mig ordentligt så därför kör jag två lugnare pass.
Tisdag: Möten, prova lite glasögon hos Synsam, fota med Josse, träna och packa
Onsdag: jobb sen direkt till en frukost som Nicole håller i, ut till västerås och Steamhotell för lite mys med By Terry
Torsdag: Hem tidigt eller direkt till flygplatsen från Västerås då jag och B åker till Polen
Fredag-söndag: Polen, vi ska dit på lite jobb men passar på att stanna över helgen för lite myspys. Vi var ju i Gdansk när vi köpte vårat kök och kan ju inte säga att jag älskar staden men ska bli mysigt att komma bort med mitt hjärta, vi behöver lite ensamtid tycker jag
så fin jacka !
Vad snyggt 😊
Älskar kappan!
Hvor er trojan fra bursdagen til dani fra?
Snyggt!